Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Wycieczka klas trzecich

Ocena 0/5

13 grudnia klasy trzecie wybrały się na wycieczkę w dwa niezwykłe miejsca. Dzieci odwiedziły najstarszą w Polsce fabrykę bombek Fogiel, która działa nieprzerwanie od ponad 70 lat. Na miejscu wnuk założyciela, pan Paweł Fogiel wraz z żoną pokazali dzieciom jak krok po kroku powstaje ręcznie robiona bombka. Następnie dzieci miały wspaniałą zabawę podczas samodzielnego malowania i strojenia swoich własnych, autorskich bombek. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Neonów w Warszawie. Celem muzeum jest renowacja, ochrona i upamiętnienie starych, powojennych reklam świetlnych. Nasi trzecioklasiści wysłuchali ciekawych informacji na temat powstawania neonów i ich ówczesnej lokalizacji w powojennej Warszawie. Wspaniale było odwiedzić takie miejsce, gdzie dzieci zetknęły się z tradycją i historią. 

Galeria zdjęć

Wycieczka klas trzecich 12 Wycieczka klas trzecich 11 Wycieczka klas trzecich 10 Wycieczka klas trzecich 9 Wycieczka klas trzecich 8 Wycieczka klas trzecich 7 Wycieczka klas trzecich 6 Wycieczka klas trzecich 5 Wycieczka klas trzecich 4 Wycieczka klas trzecich 3 Wycieczka klas trzecich 2 Wycieczka klas trzecich 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności