Zerówki na wycieczce do Krainy Świętego Mikołaja
Dzieci z klas 0a i 0b wybrały się na wycieczkę do "Krainy Świętego Mikołaja" w Gawłowie. Na dzieci czekało wiele atrakcji, takich jak: wiadomość od Świętego Mikołaja prosto z Laponii, gorąca czekolada przygotowana przez Panią Mikołajową , warsztatownia elfów, spotkanie z Mikołajem oraz zabawy z Elfami.
Miłe chwile zostały uwiecznione na zdjęciach, a wspomnienia zostaną z nami na długi długi czas.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!