Szkolny konkurs recytatorski "Zaprzyjaźnijmy się z poezją"
Dzisiaj w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski "Zaprzyjaźnijmy się z poezją" skierowany do uczniów klas 0-3. Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach wiekowych. Dla niektórych był to pierwszy występ konkursowy. Wszyscy wspaniale się zaprezentowali podczas prezentacji wybranych utworów poetyckich. W kategorii klas 0-1 pierwsze miejsce zajęła Anastazja Stec z klasy 0a, miejsce drugie Aleksandra Zduńczyk z klasy 1a, miejsce trzecie Emilia Jakubowska z klasy 0b. W kategorii klas 2-3 pierwsze miejsce zajęła Natalia Kowalewska z klasy 2b, miejsce drugie Karina Paduch z klasy 3b, miejsce trzecie Zuzanna Kołakowska z klasy 3a. Wszystkim uczestnikom konkursu składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!