Wycieczka klas trzecich
13 grudnia klasy trzecie wybrały się na wycieczkę w dwa niezwykłe miejsca. Dzieci odwiedziły najstarszą w Polsce fabrykę bombek Fogiel, która działa nieprzerwanie od ponad 70 lat. Na miejscu wnuk założyciela, pan Paweł Fogiel wraz z żoną pokazali dzieciom jak krok po kroku powstaje ręcznie robiona bombka. Następnie dzieci miały wspaniałą zabawę podczas samodzielnego malowania i strojenia swoich własnych, autorskich bombek. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Neonów w Warszawie. Celem muzeum jest renowacja, ochrona i upamiętnienie starych, powojennych reklam świetlnych. Nasi trzecioklasiści wysłuchali ciekawych informacji na temat powstawania neonów i ich ówczesnej lokalizacji w powojennej Warszawie. Wspaniale było odwiedzić takie miejsce, gdzie dzieci zetknęły się z tradycją i historią.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!