Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Wycieczka do teatru klasy 7a

Ocena 0/5

„Wiśniowy sad” W piątek, 10 maja, uczennice klasy 7a wzięły udział w wycieczce – zorganizowanej przez p. Milenę Czubacką – do Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. „Wiśniowy sad” to spektakl w reżyserii Krystyny Jandy na podstawie ostatniego dzieła Czechowa. Tytułowy sad przynosił kiedyś dochód, ale teraz zdziczał i rzadko rodzi owoce, których i tak nikt nie kupuje. Ten sad-symbol rośnie, by dawać właścicielom przekonanie, że coś, co stworzyli nadal trwa. Tymczasem świat się zmienia, a los starych drzew splata się z losami ludzi. To momentami ironiczna, ale poważna i prawdziwa historia o przemijaniu i utracie, tęsknocie i nieuchronnej zmianie. Na koniec odwiedziliśmy jedyną słuszną restaurację   i wróciliśmy do Sochaczewa przed północą! Do następnego razu!  

Galeria zdjęć

7ab3518c-50c7-420a-8839-e3c5675344f2 47fce30a-2492-434a-9055-0e5a7c37f457 14920c49-7651-47f3-991b-dd2668efa05c c9cb7dc8-66ce-4f55-a942-05c66db5f8e3 e61e1172-f370-46f1-8ab9-b013e227372a ea567de4-f8a3-4b81-98db-d828e2ebd1e2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności