Uroczystość z okazji obchodów świąt majowych
W związku z obchodami Świąt Majowych uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pani Mileny Czubackiej i Iwony Ochman przygotowali uroczysty występ. Był to czas na przypomnienie sobie informacji z historii oraz spotkanie całej społeczności szkolnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!