Wycieczka do teatru klasy 7a
„Wiśniowy sad” W piątek, 10 maja, uczennice klasy 7a wzięły udział w wycieczce – zorganizowanej przez p. Milenę Czubacką – do Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. „Wiśniowy sad” to spektakl w reżyserii Krystyny Jandy na podstawie ostatniego dzieła Czechowa. Tytułowy sad przynosił kiedyś dochód, ale teraz zdziczał i rzadko rodzi owoce, których i tak nikt nie kupuje. Ten sad-symbol rośnie, by dawać właścicielom przekonanie, że coś, co stworzyli nadal trwa. Tymczasem świat się zmienia, a los starych drzew splata się z losami ludzi. To momentami ironiczna, ale poważna i prawdziwa historia o przemijaniu i utracie, tęsknocie i nieuchronnej zmianie. Na koniec odwiedziliśmy jedyną słuszną restaurację i wróciliśmy do Sochaczewa przed północą! Do następnego razu!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!