Konkurs "Mam Talent"
W dniu 23 maja odbył się finał szkolnego konkursu „Mam Talent”.
Celem konkursu było promowanie różnorodnych talentów wśród uczniów oraz tworzenie pozytywnej atmosfery współzawodnictwa i kreatywności w szkole.
Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, zgłosiło się ponad 40 uczniów. Konkurs przebiegał dwuetapowo. Pierwszym etapem naszego konkursu były przesłuchania wszystkich uczestników, które odbyły się 16 maja.
W dniu dzisiejszym wszyscy finaliści zaprezentowali swoje talenty przed całą społecznością szkolną.
Nagrodę główną w kategorii „śpiew” otrzymała Anzhelika Vinnichuk
Nagrodę główną w kategorii „pasja” otrzymała Julia Dylik
Nagrodę główną w kategorii „gra na instrumencie” otrzymał Patryk Haczykowski
Nagrodę główną w kategorii „taniec/akrobatyka” otrzymały Milena Modrak i Natalia Kowalewska
Nagrodę publiczności uzyskała Agata Dąbrowska
Nagrodę specjalną otrzymał zespół taneczny „Czekoladki” w składzie: Emilia Jakubowska, Alicja Górska, Lena Kamińska, Lena Żuczkowska.
Wyróżnienie otrzymali:Wojciech Paniewski, Izabela Mamcarz, Ewa Mamcarz, Aleksandra Zduńczyk, Klaudia Wiśnioch, Iga Marzęcka, Ija Korchyk, Julia Kopa, Weronika Modrak, Maria Głuchowska, Nina Wiktorowicz, Julia Pawlaczyk, Patrycja Kowalska, Jadwiga Cieśla, Hubert Parzydeł.
Serdecznie gratulujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!