Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Laureaci konkursu "Tę książkę warto przeczytać"

Ocena 0/5

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Za nami 21. edycja konkursu powiatowego „Tę książkę warto przeczytać”. W środę 20 marca odbyło się wręczenie nagród laureatom. W tym roku wzięło w nim udział trzydziestu jeden uczestników. Byli to uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu sochaczewskiego. Miło nam oznajmić, że wśród nagrodzonych osób są uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas I-IV wyróżnienie zdobyła Maria Zielińska - kl. II (nauczyciel: p. Agnieszka Jarlińska). Marysia zareklamowała książkę „Chłopiec, kret, lis i słoń”. Sukces odnieśli też uczniowie klasy VIIa (nauczyciel: p. Milena Czubacka). Zuzanna Osiecka również zdobyła wyróżnienie, prezentując powieść „Cień i kość”. Dawid Paduch z kolei zdobył I miejsce, opowiadając o książce „Pokolenie zmiany”. Jego reklama była na tyle skuteczna, że Biblioteka Pedagogiczna wzbogaciła się o tę pozycję.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

9ade8168-3004-4a33-a741-c492edccf0c4 9de8da9a-eb06-4fd7-a5eb-9215dd0fb95a 68d41036-1f41-4191-9357-2e2ceaccc58e a689a6af-5fb3-4724-831c-831d2d365693 cb395074-79c1-4845-b860-bb955317d638 e56e5b27-53a2-4605-871a-b3dc44b350f4 f80f6223-23cd-4467-b790-fcec110b938c
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności