Laureaci konkursu "Tę książkę warto przeczytać"
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
Za nami 21. edycja konkursu powiatowego „Tę książkę warto przeczytać”. W środę 20 marca odbyło się wręczenie nagród laureatom. W tym roku wzięło w nim udział trzydziestu jeden uczestników. Byli to uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu sochaczewskiego. Miło nam oznajmić, że wśród nagrodzonych osób są uczniowie naszej szkoły.
W kategorii klas I-IV wyróżnienie zdobyła Maria Zielińska - kl. II (nauczyciel: p. Agnieszka Jarlińska). Marysia zareklamowała książkę „Chłopiec, kret, lis i słoń”. Sukces odnieśli też uczniowie klasy VIIa (nauczyciel: p. Milena Czubacka). Zuzanna Osiecka również zdobyła wyróżnienie, prezentując powieść „Cień i kość”. Dawid Paduch z kolei zdobył I miejsce, opowiadając o książce „Pokolenie zmiany”. Jego reklama była na tyle skuteczna, że Biblioteka Pedagogiczna wzbogaciła się o tę pozycję.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!