Dzień otwarty
12.03 zaprosiliśmy w nasze progi rodziców oraz dzieci, które w nowym roku szkolnym chciałyby rozpocząć edukację w naszej szkole.
Podczas oficjalnej części spotkania Pani dyrektor - Małgorzata Gorgis - przywitała przybyłych gości, radę rodziców oraz wolontariuszy. W krótkim wystąpieniu zaprezentowała działania podejmowane w szkole. Następnie uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz uczennice z klas starszych wystąpili z częścią artystyczną. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie szkoły. Dzieci mogły zapoznać się z budynkiem, wziąć udział w krótkich zajęciach, a rodzice porozmawiać z nauczycielami i pracownikami szkoły.
Dziękujemy za liczne przybycie.
Występ dzieci z oddziału przedszkolnego


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!