"Dzień na tak!"
Dzień na Tak, jak co roku obchodzony w naszej szkole to święto wiosny, radości i życzliwości. W tym roku wyszliśmy do społeczności z słonecznymi owocami, do których dołączone zostały radosne przesłania. Uśmiech pojawiający się na twarzach napotkanych osób mówi sam za siebie. Warto obchodzić takie święta i warto o sobie zawsze pozytywnie myśleć, nie tylko wiosną.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!