Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Spotkanie z psychodietetykiem

Ocena 0/5

22 marca 2024 r. klasę 7b odwiedziła pani Wioleta Markucińska, która jest psychodietetykiem.

Spotkanie dotyczyło zasad prawidłowego odżywiania.

Podczas zajeć został również poruszony temat anoreksji i bulimii. Uczniowie dowiedzieli się jak rozpoznać zaburzenia odżywiania i gdzie szukać pomocy.

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za przybycie i podzielenie się cenną wiedzą.

 

Galeria zdjęć

Pani psychodietetyk omawia prezentację o zasadach prawidłowego odżywiania, uczniowie siedzą w ławkach w sali biologicznej Pani psychodietetyk omawia prezentację o zasadach prawidłowgo odżywiania
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności