Spotkanie z psychodietetykiem
22 marca 2024 r. klasę 7b odwiedziła pani Wioleta Markucińska, która jest psychodietetykiem.
Spotkanie dotyczyło zasad prawidłowego odżywiania.
Podczas zajeć został również poruszony temat anoreksji i bulimii. Uczniowie dowiedzieli się jak rozpoznać zaburzenia odżywiania i gdzie szukać pomocy.
Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za przybycie i podzielenie się cenną wiedzą.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!