Obchody Święta Niepodległości
„…Co to jest niepodległość
Teraz wiem już na pewno
Każde dziecko dziś woła
To polski dom polska szkoła
Co to jest niepodległość
Teraz wiem już na pewno….”
10. listopada odbyły się w naszej szkole obchody Święta Niepodległości. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły w odświętnych strojach. Społeczność szkolna zebrała się w hali, gdzie na początku wspólnie odśpiewano „Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie zaprezentowane zostały występy uczniów, przygotowane pod kierunkiem nauczycieli.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!