Dzień Zdrowego Jedzenia
8 listopada obchodzony jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Dzieci z klasy 0-3 potraktowały tę okazję bardzo poważnie i podczas zajęć o tematyce zdrowotnej i analizy zasad zdrowego odżywiania podjęły wyzwanie pod hasłem "robimy zdrowe kanapki". Uczniowie z zerówek, klas pierwszych, drugich i trzecich dyskutowali o tym co powinniśmy jeść, a czego unikać, żeby być zdrowym.
To były smakowite zajęcia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!