Konkurs "Najpiękniejszy różaniec"
W konkursie na „Najpiękniejszy różaniec” wzięło udział 43 uczniów. Konkurs podzielony był na 2 kategorie: klasy 1 - 4 i klasy 5 - 7.
W kategorii klas I - IV udział wzięło 18 uczniów, a w kategorii klas V - VII - 25 uczniów. Przyznano w każdej kategorii I, II i III miejsca oraz po dwa wyróżnienia. Wszystkim uczniom dziękujemy, a laureatom gratulujemy!
UCZNIOWIE NAGRODZENI KLASY 1- 4
1 miejsce - Mikołaj Biernacki kl. 1a
2 miejsce Hubert Parzydeł kl. 4a
3 miejsce Zuzanna Kołakowska kl. 3a
WYRÓŻNIENIA
Wojciech Bogdański kl. 1a
Zuzanna Pankowska kl. 3a
KLASY 5-7
1 miejsce Maciej Brejnak kl. 6b
2 miejsce Anna Tempczyk kl.7b
3 miejsce Bartosz Strzelczyk kl. 6b
WYRÓŻNIENIA
Wojciech Rajfura kl. 5b
Piotr Fabijańczyk kl. 7b


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!