,,Nie mówię szeptem, gdy mówię, skąd jestem” - wyniki konkursu
16 marca 2024 r. odbyła się gala wręczenia nagród w finale XI edycji Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej ,,Nie mówię szeptem, gdy mówię, skąd jestem”. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 400 uczestników, od przedszkolaków po seniorów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 5a - Aleksandra Barszcz, Laura Grzelak i Weronika Szymańska. Dziewczyny przygotowały swoje wiersze pod kierunkiem p. Mileny Czubackiej. Wprawdzie nie udało się w tym roku zdobyć nagrody, ale uczennice pięknie wyrecytowały utwory. Wielkie brawa dla nich.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!