Miejski konkurs plastyczny "Podróż w przeszłość - dinozaury"
W dniu 26 lutego w SP3 odbyło się uroczyste wręczenie nagród za miejski konkurs plastyczny: "Podróż w przeszłość - dinozaury". III miejsce w kategorii klas drugich zajęła Aleksandra Zduńczyk, uczennica klasy 2a. Gratulujemy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!