Wycieczka do sejmu klas piątych
Wycieczka do sejmu klas piątych
W styczniu uczniowie klas piątych zwiedzali Gmach Sejmu.
Podczas godzinnego zwiedzania przewodnik oprowadził uczniów
po budynku Sejmu, przybliżył historię parlamentu oraz wyjaśnił, w jaki sposób funkcjonuje współczesny parlament i jak powstaje ustawa.
Zostali również zapoznani z pracą, obowiązkami i prawami parlamentarzystów. Na koniec był czas na pytania na temat historii Polski oraz zagadnienia, które ich interesowały. Po ciekawej lekcji z wiedzy o społeczeństwie uczniowie mieli okazję miło spędzić czas na lodowisku na Starym Mieście doskonaląc jazdę na łyżwach.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!