Bal karnawałowy
Karnawał zgodnie z tradycją to czas zabaw, balów maskowych, radości i wspólnej rozrywki. W naszej szkole również dochowano wierności temu zwyczajowi i w dniu 24.02.2025r. odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas 0-III oraz w godzinach popołudniowych dla uczniów klas IV - VIII.
To wyjątkowe wydarzenie odbyło się dzięki zaangażowaniu rodziców, który zajęli się przygotowaniami do tej imprezy poprzez przygotowanie dekoracji, poczęstunków i oczywiście zorganizowanie animatorów. Opiekę nad uczniami w czasie balu sprawowali nauczyciele poszczególnych klas.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!