Piknik rodzinny
4 czerwca Rada pedagogiczna wraz z Radą rodziców zorganizowali piknik rodzinny w naszej szkole. Był to czas wspólnych zabaw i rozmów, które na długo zostaną w naszych sercach. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.
Zapraszamy do oglądnięcia krótkiej relacji z tego popołudnia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!