Zielona Szkoła w Zakopanem
W maju i czerwcu uczniowie klas piątych z naszej szkoły uczestniczyli w Zielonej Szkole w Zakopanem. Przez pięć dni dzieci miały okazję spacerować górskimi szlakami na Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy oraz zwiedzić Dolinę Kościeliską wraz z Jaskinią Mroźną i Mylną. Po wyczerpujących wędrówkach uczestnicy wycieczki mogli zrelaksować się w Termach Chochołowskich. Duże wrażenie na uczniach zrobił przejazd koleją gondolową na Kasprowy Wierch oraz wjazd kolejką krzesełkową na Wielką Krokiew. Zwieńczeniem wszystkich atrakcji było zwiedzanie Gubałówki oraz podziwianie przepięknej panoramy Tatr. Ciekawym doświadczeniem była podróż pociągiem do Zakopanego.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!