Finały Czwartków Lekkoatletycznych
W piątek 13 czerwca 2025 r. na Stadionie MOSiR – u odbyły się finały Czwartków Lekkoatletycznych. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów, którzy startowali w biegu na 60m, skoku w dal, biegu na 300m i 600m.
I miejsce w biegu na 600 m zajęła Jagoda Wojtkowiak z klasy 4b i tym samym zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Finału, który odbędzie się we wrześniu w Łodzi.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!