Zdrowy Kiermasz
7 maja w naszej szkole odbył się Zdrowy Kiermasz. Na stoiskach pojawiły się pyszne i zdrowe przekąski przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Nie zabrakło owoców, kanapek, domowych wypieków oraz wielu innych zdrowych smakołyków.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, wspólną zabawę i promowanie zdrowych nawyków!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!