Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Ulubiony owoc”
7 maja w holu naszej szkoły odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów klas 1–3 pod hasłem „Mój ulubiony owoc”.
Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, pomysłowością oraz talentem plastycznym. Kolorowe i pełne fantazji prace wzbudzały zachwyt wszystkich oglądających. Niektóre z nich wyglądały wręcz bajkowo i przenosiły oglądających do świata dziecięcej wyobraźni.
Wybór zwycięzców był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe i wykonane z dużym zaangażowaniem.
W wydarzeniu uczestniczyła Pani Dyrektor, która wręczyła uczestnikom dyplomy oraz pogratulowała młodym artystom zaangażowania i pięknie wykonanych prac.
Konkurs został połączony ze zdrowym kiermaszem, podczas którego można było spróbować zdrowych przekąsek i owocowych smakołyków. Wydarzenie promowało zdrowe odżywianie oraz zachęcało dzieci do sięgania po owoce każdego dnia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy wspaniałych prac!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!