W czwartek klasa 3a zamieniła się w prawdziwych mistrzów zdrowego odżywiania.Uczniowie przygotowali pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki.To była świetna okazja do nauki o zdrowym odżywianiu oraz doskonała zabawa.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!