Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
W czwartek klasa 3a zamieniła się w prawdziwych mistrzów zdrowego odżywiania. Uczniowie przygotowali pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki. To była świetna okazja do nauki o zdrowym odżywianiu oraz doskonała zabawa.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!