Zakończenie roku szkolnego 2023/2024
Dziś o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 7b: Julia Malinowska oraz Jan Majcher. W pierwszej części głos zabrała dyrektor szkoły Małgorzata Gorgis gratulując uczniom zakończenia kolejnego roku szkolnego, dziękując nauczycielom wytrwałej pracy oraz życząc wszystkim udanego wypoczynku. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: Pani Danuta Szewczyk - Kozłowska - dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego, Pani Anna Góreczna - przewodnicząca Rady Rodziców, ksiądz Łukasz Gawrzydka.
Po przemowach zostali zaproszeni uczniowie, którzy wyróżniają się na tle klasy w nauce i zachowaniu. Z klasy 3a - 9 osób, 3b - 8 osób, 4a - 10 osób, 4b - 8 osób, 5a - 10 osób, 5b - 9 osób, 6a - 12 osób, 6b - 6 osób, 7a - 8 osób, 7b - 10 osób.
Stypendia Burmistrza Miasta Sochaczew otrzymało 21 uczniów, zaś nagrody Burmistrza - 6 uczniów.
Listy gratulacyjne otrzymali także rodzice wyróżnionych dzieci.
Pod koniec uroczystości zostały wręczone dyplomy dla uczniów, którzy otrzymali wyróżnienia w konkursach na różnych szczeblach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!