"Romeo i Julia"
11 czerwca odbyła się premiera sztuki „Romeo i Julia” będąca inscenizacją słynnego dramatu Williama Szekspira. Przygotowali ją uczniowie ZS RCKU „Ogrodnik” w Sochaczewie. Oprawę muzyczną z kolei zapewnili młodzi zdolni artyści z Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie. Tam też odbyło się przedstawienie. Ciekawostką było to, że aktorzy mówili po niemiecku. Naszą szkołę godnie reprezentowała klasa 7a pod opieką p. Mileny Czubackiej. Cały dochód z tego wydarzenia został przekazany na zbiórkę „Ogrodnik budzi Huberta”. Dziękujemy młodzieży za wsparcie tej pięknej akcji!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!