Zabawa w "Sklep" - czyli nauka przez zabawę w klasie 0b
Zabawa w "Sklep" - czyli nauka przez zabawę w klasie 0b.
Klasa 0b brała udział w zabawie w sklep, która była doskonałą okazją do nauki przez doświadczenie. Dzieci wcielały się w role sprzedawców i klientów, ćwicząc umiejętności liczenia pieniędzy oraz wydawania reszty. Równocześnie uczyły się zasad kulturalnego zachowania w sklepie. To doskonały sposób na rozwijanie umiejętności społecznych oraz matematycznych w przyjemnej atmosferze!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!