Obchody miejskiego Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole
15.10.2024r. odbyła się w naszej szkole miejska uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Wręczono stypendia dla uczniów z sochaczewskich szkół, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz nagrody dla nauczycieli.
Wśród obecnych gości wymienić można burmistrza Daniela Janiaka, jego zastępczyni Kamila Gołaszewska-Kotlarz, radnych Urszulę Opasiak, Jolantę Gierasik i Piotr Pętlak, skarbnika miasta Jolantę Brzóskę, sekretarza Andrzeja Wierzbickiego, dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Danutę Szewczyk-Kozłowską, naczelnika Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Joannę Kamińską, dyrektorów i nauczycieli miejskich szkół i przedszkoli, rodziców oraz uczniów.
Burmistrz Daniel Janiak przemawiając na uroczystości, nawiązał do momentu ustanowienia Święta Edukacji Narodowej, podkreślając rolę i wartość nauczyciela. Na koniec przemówienia pogratulował uczniom osiągniętych wyników.
Wręczenie nagród i stypendiów poprzedził występ słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. W sposób żartobliwy przedstawili obraz nauczycieli w społeczeństwie.
Wśród kadry naszych nauczycieli, nagrody Burmistrza Miasta Sochaczew z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali:
Małgorzata Gorgis - dyrektor
Sylwia Marcinkowska
Katarzyna Żelazna
Stypendia burmistrza za wybitne wyniki w nauce otrzymali:
Maria Dymek
Kornelia Orzechowska
Maciej Kornacki
Kalina Ptasińska
Dieu Linh Tran
Zoja Trzcińska
Jakub Krzyżaniak
Maja Kubiszewska
Maria Lasocka
Milena Lewandowska
Jan Lot
Paweł Redlin
Marcel Górecki
Michalina Jarlińska
Bartosz Strzelczyk
Aleksandra Litwinczuk
Zuzanna Osiecka
Dawid Paduch
Julia Malinowska
Jakub Mikoda
Dorota Stefańska
Gratulujemy nagrodzonym !!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!