W piątek 27 marca w SP3 odbył się konkurs ortograficzny Małe Dyktando, w którym wzięli udział nasi trzecioklasiści. Jednemu z nich udało się zająć trzecie miejsce ex aequo. Gratulujemy!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!