Wielkanocne życzenia od klasy 1a
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy 1a przygotowali wyjątkową niespodziankę. Dzieci własnoręcznie wykonały piękne prace plastyczne z motywem kurczaczka, wykazując się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie dużo uśmiechu i wiosennej energii!
Wiersz ,,Wielkanoc”
W wazonie mam gotowe palemki kolorowe .
W misce stos pisanek, obok cukrowy baranek.
Stawiam na obrus biały potrawy doskonale.
W garnku kipi, o, ho, ho!
Jajek gotujemy sto!
I na koniec bukiet radosny:
zielone bazie - to znak wiosny!
Najlepsze życzenia od klasy 1A!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!