Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Wielkanocne życzenia od klasy 1a

Ocena 0/5

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy 1a przygotowali wyjątkową niespodziankę. Dzieci własnoręcznie wykonały piękne prace plastyczne z motywem kurczaczka, wykazując się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.

Niech ten wyjątkowy czas przyniesie dużo uśmiechu i wiosennej energii! 

Wiersz ,,Wielkanoc”

W wazonie mam gotowe palemki kolorowe .

W misce stos pisanek, obok cukrowy baranek.

Stawiam na obrus biały potrawy doskonale.

W garnku kipi, o, ho, ho!

Jajek gotujemy sto!

I na koniec bukiet radosny:

zielone bazie - to znak wiosny!

Najlepsze życzenia od klasy 1A!

 

Galeria zdjęć

Wielkanocne życzenia od klasy 1a 2 Wielkanocne życzenia od klasy 1a 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności