Wyjątkowa wystawa
Wyjątkowa wystawa
Jeszcze w styczniu uczniowie klasy 7a, z wychowawczynią M. Czubacką, mieli przyjemność odwiedzić wystawę „VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience”. Ekspozycję ciągle można podziwiać w Soho Art Center w Warszawie. To największą immersyjna wystawa, jaka kiedykolwiek odwiedziła Polskę. Jest wyjątkowa, nie tylko pod względem powierzchni, ale również treści artystyczno-merytorycznych. Widzowie zostają zabrani w niezapomnianą podróż po świecie impresjonizmu i postimpresjonizmu, również przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Zwiedzający mają okazję zobaczyć kultowe obrazy wielkich artystów tego okresu, takich jak: Vincent van Gogh, Claude Monet, Edgar Degas, Paul Gauguin, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Henri de Toulouse-Lautrec i Paul Signac. Dzięki najnowocześniejszej technologii, ikoniczne obrazy ożywają na oczach widzów. Na ogromnych ekranach, podłodze oraz kolumnach przedstawione są liczne arcydzieła. Zwiedzający, którzy mogą siedzieć lub położyć się wygodnie – również pod kocykiem ???? - zostają otoczeni wielkoformatowymi obrazami, muzyką z epoki oraz głosem narratora, a to wszystko zapewnia wrażenia na najwyższym poziomie. Innym, równie wyjątkowym elementem tej wystawy, jest strefa wirtualnej rzeczywistości (VR), która pozwala odwiedzającym odbyć podróż w czasie, w głąb najbardziej znanych obrazów van Gogha. To wystawa, którą naprawdę warto zobaczyć. Serdecznie polecamy ????


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!