Tydzień zmysłów w klasie "0B"
W tym tygodniu uczniowie z klasy 0b rozmawiali na temat zmysłów i ich znaczenia w życiu człowieka. Dzięki ciekawym zabawom badawczym dzieci poznały wszystkie zmysły i wiedzą, że są bardzo cenne, aby lepiej poznawać świat.
Nasi zerówkowicze byli bardzo aktywni.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!