Wycieczka klasy 0B
Klasa 0b wybrała się dzisiaj na wspaniałą jesienną wycieczkę. Dzieci odwiedziły "Zagrodę w Zakrzewie", gdzie spotkały bardzo przyjazne zwierzęta i spędziły cudowny czas podczas przygotowanych dla nas warsztatów. Wspólnie karmiliśmy alpaki, spotkaliśmy się i głaskaliśmy jeża pigmejskiego Tup-tusia, bawiliśmy się na świeżym powietrzu, zjedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska i wile innych cudownych atrakcji :)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!