SPACER PO POWSTAŃCZEJ STARÓWCE
W dniach 22 i 28 października 2024 r. klasy 5a i 5b były w Warszawie na wyjątkowej wycieczce – SPACER PO POWSTAŃCZEJ STARÓWCE.
Wspólnie z przewodnikiem panem Marcinem Strachotą uczniowie poznawali historyczne miejsca związane z powstaniem warszawskim.
Warszawskie Stare Miasto walczyło przez ponad miesiąc. Powstańcy z uporem i determinacją bronili każdej ulicy, domu czy kościoła. Miejsca tej heroicznej walki zostały przybliżone uczniom w trakcie spaceru.
Polecamy wszystkim uczniom ten niezwykle wzruszający i ciekawy spacer.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!