Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Wycieczka do Mandorii klas 5

Ocena 0/5

Dnia 9 marca 2026r. klasy 5a i 5b wybrały się na wycieczkę do parku rozrywki Mandoria.
Uczniowie mogli korzystać z licznych atrakcji znajdujących się w parku.
Największą popularnością cieszyły się rollercoastery, karuzele oraz zjeżdżalnie.
Wiele osób odwiedziło również strefy tematyczne stylizowane na dawne miasto handlowe.
Podczas wycieczki był także czas na odpoczynek i wspólny posiłek. Uczniowie chętnie dzielili się swoimi wrażeniami i robili pamiątkowe zdjęcia.
Wyjazd przebiegał w miłej atmosferze i dostarczył wszystkim wielu radości oraz niezapomnianych emocji.

Galeria zdjęć

Wycieczka do Mandorii klas 5 11 Wycieczka do Mandorii klas 5 10 Wycieczka do Mandorii klas 5 9 Wycieczka do Mandorii klas 5 8 Wycieczka do Mandorii klas 5 7 Wycieczka do Mandorii klas 5 6 Wycieczka do Mandorii klas 5 5 Wycieczka do Mandorii klas 5 4 Wycieczka do Mandorii klas 5 3 Wycieczka do Mandorii klas 5 2 Wycieczka do Mandorii klas 5 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności