Zagroda w Zakrzewie - wycieczka 3a
Uczniowie klasy 3b wzięli udział w wycieczce pt. „Wielkanocna Przygoda w Zaczarowanym Lesie”.
Dzieci uczestniczyły w poszukiwaniu wielkanocnych jajek, odwiedziły króliczkową zagrodę z królikami i kurkami Silkami oraz wzięły udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonały drewniane króliczki. Dużo radości sprawiła także przejażdżka skrzyniowozami. Wycieczkę zakończyło wspólne ognisko z kiełbaskami.
Wyjazd był bardzo udany i dostarczył uczniom wielu radosnych wrażeń.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!