Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Wycieczka do Energylandii

Ocena 0/5

W październiku uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. W wydarzeniu uczestniczyło 54 uczniów pod opieką nauczycieli.

Podczas wizyty park zachwycał wyjątkowym, halloweenowym wystrojem – wszędzie można było zobaczyć dynie, pajęczyny i straszne dekoracje, które tworzyły niepowtarzalny klimat. Uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, takich jak kolejki górskie, karuzele i strefy tematyczne.

Wycieczka dostarczyła wszystkim mnóstwo radości, emocji i wrażeń, a wspólnie spędzony czas na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Galeria zdjęć

wycieczka do Energylandii 2 wycieczka do Energylandii 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności