Wycieczka do Energylandii
W październiku uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. W wydarzeniu uczestniczyło 54 uczniów pod opieką nauczycieli.
Podczas wizyty park zachwycał wyjątkowym, halloweenowym wystrojem – wszędzie można było zobaczyć dynie, pajęczyny i straszne dekoracje, które tworzyły niepowtarzalny klimat. Uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, takich jak kolejki górskie, karuzele i strefy tematyczne.
Wycieczka dostarczyła wszystkim mnóstwo radości, emocji i wrażeń, a wspólnie spędzony czas na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!