Wolontariusze z Klubu 8
2 i 3 grudnia wolontariusze z Klubu 8 wzięli udział w ogólnopolskiej konferencji fundacji Świat na Tak w Warszawie. Czas upłynął im na nauce i zabawie. Mogli uczestniczyć w warsztatach filmowych, które poprowadził pan Bartek Pilarczyk, poznać jak funkcjonuje wolontariat w Zakonie Maltańskim o czym opowiadał pan Piotr Przemysław Salamoński z Wielkiej Brytanii. Dowiedzieli się na czym polega pomoc dla osób w kryzysie bezdomności na podstawie doświadczeń pani Sylwii Jasion od wielu lat pomagającej bezdomnym Polakom w Hamburgu. Wieczór panelowy, gra terenowa i oczywiście spotkanie z Mikołajem podczas zabawy prowadzonej przez wodzireja Rafała Folwarskiego to tylko nieliczne punkty programu konferencji. Wiele ciepłych słów usłyszeli też od pani Joanny Fabisiak – prezesa Fundacji, której należą się wielkie podziękowania za profesjonalne przygotowanie konferencji. Spotkanie wolontariuszy zaowocowało wieloma nowymi znajomościami i na pewno pomogło w naładowaniu baterii do kolejnych działań.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!