Konkurs plastyczny Eko - instrument muzyczny
W środę 04.12.2024r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci "Eko - instrument muzyczny". Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3. Zadaniem konkursowym było wykonanie instrumentu muzycznego przestrzennego z dostępnych surowców wtórnych.
Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej. Dzieci z klasy Oa wykonały taniec ludowy „Krakowiak”. Dzieci z klasy Ob zagrały na drewienkach do muzyki z filmu "Piraci z Karaibów". Serdecznie dziękujemy Paniom za przygotowanie dzieci.
Następnie organizatorzy konkursu p. Anna Mamcarz, p. Justyna Orlik oraz Pani wicedyrektor Katarzyna Orzelska wręczyły dyplomy, nagrody oraz serdecznie pogratulowały laureatom konkursu.
Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody:
I miejsce
Jagoda Wiankowska za wykonanie „Gitary” – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej
II miejsce
Kajetan Żelazny - Pawlak za wykonanie „Fortepianu” – Szkoła Podstawowa Nr 6z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły
III miejsce
Tobiasz Grzybowski za wykonanie „Konsoli” - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Konopnickiej
Wyróżnienie
Veronika Diachenko za wykonanie „Bębenka” – Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły
Pozostali uczestnicy również za udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody:
Tymoteusz Kaliński, Agata Mirowska oraz Emilia Nowak - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. B. Krzywoustego
Uczniom uczestniczącym w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy !!!
Justyna Orlik
Anna Mamcarz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!