Wizyta w Ratuszu klasy 1a
Dzisiaj dzieci z klasy 1a wybrały się do Urzędu Miasta w Sochaczewie. Uczniowie miały okazję zobaczyć pracę urzędników oraz zwiedzić ratusz. Przewodnikiem był Burmistrz Daniel Janiak, który pokazał pierwszakom swój gabinet oraz salę konferencyjną. W ciekawy sposób opowiadał o pracy oraz przedstawił ważne osoby dla naszego miasta. Główną atrakcją była sesja rady klasy pierwszej. Dostarczyła ona dużo emocji, dzieci chętnie brały udział w głosowaniu. Na koniec wizyty wszyscy otrzymali na pamiątkę drobne upominki - ołówki z napisem Sochaczew oraz podpisy Pana Burmistrza.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!