Konkurs plastyczny pt. "Kartka Wielkanocna"
W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. "Kartka Wielkanocna". Celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów oraz pielęgnowanie tradycji wielkanocnych. Uczestnicy mieli za zadanie własnoręcznie wykonać kartkę świąteczną, dowolną techniką plastyczną. Wpłynęło wiele pięknych i pomysłowych prac, które zachwycały kolorystyką, starannością i oryginalnością. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, by wybrać zwycięzców. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Wszystkie kartki zostały wyeksponowane w holu szkoły, tworząc wyjątkową , świąteczną galerię.
Dziękujemy Kino Odeon Sochaczew za ufundowanie części nagród
1 miejsce
Wojciech Bogdański 2a
Nela Górecka 0a
Emilia Jakubowska 1a
2 miejsce
Michalina Dzięgielewska 0a
Piotr Ploch 2b
Blanka Wróbel 1a
3 miejsce
Aleksandra Zduńczyk 2a
Antoni Milewski 1B
Alicja Górska 1a
Wyróżnienie
Wojciech Sejdak 1B
Blanka Krakowiak 0b
Julia Archacka 1a
Maria Głuchowska 3a
Mikołaj Barszcz 0a


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!