Wielkanocne życzenia od 3a
,,Pod błękitnym niebem,
mały ptaszek leci,
a w dole kurczaczek
,,spleciony” przez dzieci,
które swoje dłonie
wycięły z kartonu
i oddały Pani
przed pójściem do domu.
A teraz kurczaczek
w pisanek gromadce,
przypomina wszystkim
o naszej zagadce:
kto świątecznych życzeń
pełen kufer ma
i nimi się dzieli?
KLASA 3A!!!”
Wesołych świąt!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!