V Powiatowy Konkurs "Pchła Szachrajka"
Sukces naszych uczennic w konkursie!
Z radością informujemy, że trzy uczennice naszej szkoły z klas 1- 3 wzięły udział w V Powiatowym Konkursie "Pchła Szachrajka". Jedna z nich – Natalia K. z klasy 3b – otrzymała wyróżnienie za swoją pracę, co jest dużym osiągnięciem i powodem do dumy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!