Spotkanie w ramach programu „Twoja świadomość – bezpieczne dziecko” już za nami!
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Policji, które odbyło się 6 maja 2025 r. To ważne, że wspólnie – jako szkoła i rodzice – budujemy świadomość zagrożeń, z jakimi mogą zetknąć się dzieci i młodzież, oraz szukamy skutecznych sposobów przeciwdziałania.
Podczas spotkania poruszono istotne kwestie, m.in. dotyczące uzależnień, przemocy rówieśniczej, cyberprzemocy, odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz roli rodzica w kształtowaniu bezpiecznego środowiska dla dziecka.
Państwa obecność i zaangażowanie pokazują, jak ważne jest wspólne działanie na rzecz bezpieczeństwa naszych uczniów.
Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę! ????


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!