Uroczyste pasownie na ucznia
Uczniowie z klas pierwszych zostały oficjalnie przyjęte do społeczności naszej szkoły.
Uroczystego pasowania na ucznia dokonała dyrektor szkoły Małgorzata Gorgis, a to wszystko w obecności rodziców i zaproszonych gości.
Dzieci zaprezentowały piękny występ artystyczny.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!